Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Közép töri érettségit mennyire...

Közép töri érettségit mennyire könnyű megírni 90% fölött? Emeltezni nem fogok, de a közepet nagyon jóra szeretném megírni.

Figyelt kérdés
2015. febr. 14. 17:39
 1/3 anonim válasza:
ha nagyon nagyon készülsz rá akkor menni fog :)) van fönt a neten olyan hogy érettségi modul, én ajánlom a diákkapuról, ha azokat átnézegeted, megtanulod, már is sokkal jobb esélyekkel indulsz :)
2015. febr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi. Hát ahogy elnéztem az eddigi érettségi feladatokat, nem olyan vészes.Egyébként emelt törivel jobban jártam volna, de már lecsúsztam a jelentkezésről, meg szerintem az a 3 hónap már kevés lenne a felkészüléshez, főleg, hogy másból is emeltezek.

De egyébként nagyon imádom a törit, sokat foglalkozok vele, történelemmel kapcsolatos könyveket is olvasok. :)

2015. febr. 14. 17:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg lehet csinálni, írásbelire rá tudsz készülni, nézzed vissza/ oldjad meg az előző évek érettségi feladatait, így tudni fogod tematikában mire számíthatsz, kb úgy van hogy 50%-a 20. század előtti 50%-a 20. század utáni anyag. Ha esetleg az írásbelin kicsit rosszabb százalékot érsz el, a szóbeli történelemből 60 pontos, sokat lehet vele javítani. :)
2015. febr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!