Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Veres Pálné Gimnázium NYEK-es...

Lisa15 kérdése:

Veres Pálné Gimnázium NYEK-es tagozatáról szeretnék információt. Milyen színvonalú az angol nyelvoktatás? Kérem, olyas valaki írjon, aki odajár (t), vagy jól ismeri. Honnan indul a képzés, milyen szintről?

Figyelt kérdés

2015. márc. 5. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Kezdőről indul a második nyelv, az első nyelv (angol vagy német) haladóról.

Viszonylag erősek a nyelvoktatók, bár inkább a latin nyelvekben (francia, angol, olasz).


Amúgy végül a Veres Pálnét választod? Emlékszem, hogy volt kérdésed a Madáchos szóbeliről, azért kérdezem. :)

2015. márc. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még nem tudom, mert még csak ma megyek szóbelizni a Veresbe.Nálam első helyen az Eötvös NYEK, aztán a Madách NYEK, ezután a József Attila NYEk jön...nagyon jó lenne, ha az első kettő valamelyikébe felvennének, a József Attilába már felvettek, a 16 ember közé...Már elég kó az angolom, ezért szerettem volna tudni, honnan indul az angol haladó a Veres Pálnéban, hogy tudjak haladni a nyelvvel...köszönöm válaszod...
2015. márc. 6. 08:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogy szóbelizel ma a Veres Pálnéban? :O
2015. márc. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

sziasztok, én nyekre járok, idén kezdtem. nagyon jó a nyelvoktatás, rengeteget fejlődött mindenki, és azok, akik év elején nem tudtak semmit angolul, most olyan szinten vannak, mint mi voltunk év elején!

Mi is rengeteget haladtunk, nőtt a szókincsem, biztosabb a tudásom, jobb lett a beszédkészségem sokkal, a nyelvtan nagyon jól megy mindenkinek... úgyhogy jó választás volt ide jönni. azon kívül nagyon szeretek ide járni, jó a hangulat, a közösség, tanárokat is jókat kaptam, úgyhogy nagyon örülök, hogy ide járhatok.:)

hogy ment a szóbeli?:)

jó ofőt kaptok jövőre amúgy.

2015. márc. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mármint azon a szinten, ahol a haladó angolosok voltak
2015. márc. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
haladó angolosoknak középhaladóról indul (pre intermediate)
2015. márc. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Négyes nem tudod a reálon és a humánon ki lesz az ofő?
2015. márc. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
d ofője Keresztesi János lesz, humánon azt hiszem Szili Edit ha mond ez valamit.
2015. márc. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!