Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki jár a XX. Nagy László...

Ki jár a XX. Nagy László Gimnáziumba? Az ideiglenesbe 78. vagyok de nagyon be akarok kerülni. Azt hallottam hogy sokan csak mentő sulinak jelölik meg. én megjelöltem elsőnek, van esélyem?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat is hogy egy nagyon erős gimibe valaki a 150. helyről került be. és ez azért nem olyan erős. De nagyon be akarok kerülni

2015. márc. 11. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Melyik szakra jelentkeztél? :)

Ha ezt megírod, akkor meg tudom mondani, hogy az elmúlt 2-3 évben hanyadik helyről jutott be az utolsó :)

2015. márc. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Intenzív angol nyelvi osztály :)
2015. márc. 11. 17:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is intenzív angolra járok (már három éve), szóval ha van bármilyen kérdésed nyugodtan írj privátban. :)
2015. máj. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!