Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sikerült már valakinek az 50...

Sikerült már valakinek az 50 óra közösségi szolgálatot megoldani lefizetéssel?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, hogy mennyire működik az állam kidolgozott rendszere. Ha van ilyen, írjon privátot!

2015. márc. 26. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Szánalmas aki ilyet is pénzzel próbál elintézni. Biztos lehetne de ez akkor is szánalmas.
2015. márc. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
85%
Nem lefizetéssel, hanem ingyen! Nyári munkára ide a polgármesteri hivatalba megyek (falun lakok, anyu ismeri a polgármestert) és mondta hogy kitöltögeti nekem.
2015. ápr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
85%
Mármint nem anyu, hanem a polgármester :D
2015. ápr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Apám cégénél "dolgozom" le az 50 órát... Még a cég székhelyén sem voltam soha.. ugyan már:D
2015. aug. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha nekem is könnyen menne, nemtudom hogy tudok-e találni valami helyet ahol egy ötezresért kitöltik a naplót :D
2015. aug. 19. 15:55
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es, milyen cége van apádnak? Üzleti vállalkozás nem lehet fogadószervezet, kizárólag nonprofit!
2015. aug. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A suliban ismeri az igazgatot, meg az egyetem a fenntartoja a sulinknak ezert onnan is sok mindenkit es siman kotottek szerzodest vele! 😊
2015. aug. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!