Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rossz szakmát választottam?...

Rossz szakmát választottam? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elkezdrem idén autószerelő szakmát tanulni .Előtte évekig rendőr akartam lenni .Csak jött egy gondolat és ezt választottam .Szívesen lennék inkább rendőr,de anyám ragaszkodik ,hogy fejezzem be amit elkeztem és már beilleszkedtem az osztályba.

Nagyon szeretnék rendőr lenni.Mit tegyek ?


2015. ápr. 16. 22:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Fejezd be mindenképp a jelenlegit! Már csak azért is, mert előre nem tudhatod, hogy x év múlva mikor veheted hasznát... Utána elkezdheted a rendőrit.

Nem baj, ha az embernek van több szakmája, ez csak egy plusz lehetőség. Hogy melyikben dolgozol, az részben rajtad, részben a lehetőségeken múlik.

2015. ápr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!