Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem sajnáljátok azokat akik...

Nem sajnáljátok azokat akik most fognak érettségizni?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva én rettenetesen sajnálom őket.Emlékszem az érettségis időszak volt talán az életem legborzalmasabb időszaka mert nagyon stresszeltem miatta.Az a felháborító hogy ráadásul semmi értelme sincs az érettséginek.Hiába van valakinek érettségije ha hülye az élethez


Egyébként nem nehéz az érettségi és a szóbelivel ki lehet javítani,igaz ehhez egy minimális pontszámot össze kell kaparni írásbelin ami szerintem még a nagyon hülyéknek is megy.A szóbeli az jóval könnyebb mint az írásbeli


2015. máj. 3. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

hát köszi :)

annyira azért nem vészes

persze tartok tőle, hogy nehéz lesz és nem fog jól sikerülni, de gyakoroltam és ha az érettségim is úgy sikerül, elégedett leszek

csak legyen könnyű és legyen meg az 5-ös :D

majd szurkolj holnap az érettségizőknek :)

2015. máj. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Nem... ahogy írtad, még a nagyon hülyék is átmennek, nem kell izgulni :)
2015. máj. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, nekem jó emlék :P Elég könnyű.
2015. máj. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

szerintem nem az a lényeg, hogy átmész -e.

mert továbbtanuláshoz nem elég ugye a kettes.

és átmenni baromi könnyű, de jót írni már lehet nehezebb.

énis a héten megyek. remélem minden 80% lesz.

2015. máj. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én most nagyon szívesen mondanám, hogy most rajtam a sor, hogy önelégülten hátradőljek, de a helyzet az, hogy most rakom le a földrajzot hatodik tárgynak :D


Amúgy meg nem olyan vészes, csak addig félelmetes amíg előtte van az ember. De aki mondjuk egyetemre akar menni, az jobb ha hozzászokik, mivel ott évente kétszer kell hasonló kaliberű vizsgaidőszakot átvészelni.

2015. máj. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
43%

Nem. Alapműveltséget és alaptudást mér fel. Ha valaki megbukik vagy rossz eredményt ér el a szóbelivel együtt, az megérdemli.

A másik meg, hogy megcélozzák egyetemen a 280- as minimum ponthatárt... Ezért lesz sok egyetemista akik vegetálnak bukdácsolva, mert ott sem érdekli őket semmi csak a jó társaság meg a buli, pia, mert azt hiszik, hogy ez az egyetemi élet. Versenyképes diplomájuk meg nem lesz persze, de aztán sírnak, hogy ki kell menni külföldre diplomásan.... Na mindegy úgy érzem ez offtopic, de aki tanult annak nem kell izgulnia.:)

2015. máj. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!