Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy javítsak 0,7 jegyet...

Hogy javítsak 0,7 jegyet szinte minden tantárgyból?

Figyelt kérdés

Hali mindenkinek itt a nagy év végi hajrá minden tantárgyból kétesre állok és ez nem tetszik... szeretnék mindenből 4-es lenni, matekból kémiából meg fizikából 5 ös

sokat szoktam filózni, hogy mi lenne ha otthagynám az egészet... de akkor: Jójó de ez nem így megy... felvételizni akarok jövőre viszem a jegyeim, szóval a kérdésemre visszatérve hogy javítsak 0,7 et ? Minden órára tanuljak mindenből ? nekem az több helyből is vérzik... napi 8 órám van sok tantárgy tömény anyag nem tudom mit csináljak 7.es vagyok ötletek ?


2015. máj. 10. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:

1 hónap alatt nem lehet csodát tenni.

Készülj órákra, aztán jelentkezz javító felelésre. Ha jó fej a tanár engedi, ha nem nem.

Egy szűk hónap van még a tanévből? Oszd be, ezen a héten jelentkezz kémiából és fizikából, jövőhéten matekból és töriből felelésre. Utána lévő héten megint matekból és fizikából, aztán a többiből, amiből még belefér és tudtál készülni, hátha összejön. Gondolom még írásbeli dolgozat is lesz legalább egy, ha szorgalmas vagy sikerülhet, ha nem is az összesből, de néhány tárgyból javítani.


Jövőre figyelj jobban oda év közben is a jegyeidre, hogy ne a legvégén kelljen szerencsétlenkedni a jobb jegyekért.

Sok sikert!

2015. máj. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi! Mindenképpen megpróbálom :D
2015. máj. 11. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!