Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Győr. Krúdy. IFO. Felvételi...

Győr. Krúdy. IFO. Felvételi elbeszélgetés. Hogy zajlott?

Figyelt kérdés
szóval itt németül kell dumálni, nem? és ha igen, akkor mit kérdeztek, mire lehet számítani?
2010. febr. 24. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Én végzős vagyok a K.-ban, de nálunk is volt még annak idején elbeszélgetés, gondolom IFO-ban is ugyanúgy zajlik: bemész szépen, leülsz, odaadod az ellenőrződ, meg a versenyeredményeidet (ha vannak) majd németül egy laza beszélgetést folytattok. Ne aggódj, nem olyanra kell számítani, mint egy nyelvvizsgán, hogy mesélj a Klimawandel-ről meg hasonlók...csak elbeszélgetés. Hogy utaztál, mióta tanulsz németül, hogy zajlik egy napod, kedvenc könyv, kedvenc film, hobbik, családod, ilyenek. Nálunk amúgy úgy volt, hogy ha nem tudott a diák angolul (mivel eredetileg a beszélgetés nekünk angolul kellett, hogy folyjon) akkor németül kérdezték. Szerintem ez IFO-ban is így van, lehet, hogy angolul kérdeznek majd. De ha gondolod megkérdezhetek néhány IFOs ismerőst, hogy náluk hogy volt ez.
2010. febr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jaj, aranyos vagy, hogy így leírtad, köszi:) nem aggódom annyira, de azért mégiscsak kíváncsi voltam, hogy hogy zajlik. ilyen dolgokat el tudok mondani németül:P:D köszi a választ
2010. febr. 24. 16:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Szívesen, örülök, hogy segítettem :) Tényleg, pénteken meg hétfőn már lesznek is szóbelik, legalábbis nekünk akkor hiányozni fog a némettanár, mert felvételiztet :) (Ez az egyik legjobb időszak a suliban, komolyan.)

Sok sikert! :)

2010. febr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
uhh, nektek biztos, aranyom, de nekünk nemxD én holnap megyek 11-re... hát, majd meglátjuk, mi lesz:P köszi szééépen:D
2010. febr. 25. 18:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Assszem 11 körül mentem le csokit venni, akár láthattalak is :) Na és hogy ment?
2010. febr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

úúú, milyen csokit? :P

hááát... egy csomó hülyeséget mondtam... pl. hogy anya 14 éves xD de mondjuk ezt kijavítottam, de akkoris... meg hogy a családommal mindig előadásokra járunk. nem jutott eszembe a kirándulás (Ausflug) ezért Ausstellungot mondtam, meg ilyenek. szóval, nem tom, hogy mi lesz... majd kiderül:) egyébként a 021-esben voltam.

köszi, hogy így érdekel a sorsom:P

2010. febr. 27. 12:09
 7/9 A kérdező kommentje:
vagy 022-esben? nem emlékszem... na mindegy:D
2010. febr. 27. 12:10
 8/9 A kérdező kommentje:
jaa... a 021-esben... na jó, abbahagyom
2010. febr. 28. 11:20
 9/9 A kérdező kommentje:
na... hát, nem hinném, hogy felvesznekxD mindenhol 100on túl vagyok az ideiglenesen... szóval, Baross... remélem
2010. márc. 8. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!