Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt angolon ti milyen...

Emelt angolon ti milyen tételeket húztatok? Hétfőn megyek és hát eléggé félek, hogy meg se tudok mukkanin. :/

Figyelt kérdés

2015. jún. 6. 19:22
 1/8 A kérdező kommentje:
*mukkanni
2015. jún. 6. 19:23
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
CALM DOWN AND STAY FOCUSED!
2015. jún. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
It's easier said than done. :(
2015. jún. 6. 22:32
 4/8 anonim ***** válasza:

am tetszik a mukkanni tag! :D


hát most mit lehet erre mondani, gondolom, egész nap angolul gondolkodsz nem?


bemutatkozás megy, na akkor menni fog az :D

2015. jún. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az messze nem olyan biztos. :/
2015. jún. 6. 23:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam a beszélgetős résznél a stresszről kérdeztek, majd a vitánál az ellen érveltem, hogy bezárják az iskolai büféket, a képleírásnál pedig különböző foglalkozásokról beszéltem. Ne félj, én is féltem, hogy meg sem bírok majd szólalni, 2 perccel a vizsga előtt néztem meg, hogy mi a liszt angolul. :'D Ja, és mielőtt bementem, Candy Crushoztam, nem voltam idegbajos. Néha elakadtam, de összességében nem hiszem hogy olyan rossz lesz. Sok szerencsét!:)
2015. jún. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! :)

Én már feladtam. El se akarok menni, de muszáj lesz. Ma még szókincset, témákat nézegetek.

2015. jún. 7. 13:38
 8/8 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem tartozik a kérdéshez, de kedves Utolsó,hogy tudtad elérni azt,hogy 100%-ban hasznos válaszokat adj? És mennyi idő alatt? :)

1

2015. jún. 7. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!