Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbuktam matekból! Mit...

Megbuktam matekból! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

(12) 6. kos fiú vagyok, és megbuktam matekból. Mi lesz újra kell járnom a . osztályt iskolát váltani fogok a bukás miatt és amit leirtam. 5-6 osztály elejéig egy fiatal (27) éves tanár tanított ahol 2-3 voltam de az osztályunk nagyon rossz, a tanár kiakadt (az eggére volt ragasztva egy férfi nemi szerv) és le adta az osztályt helyette kaptunk egy 56 éves banyát és ő buktatot meg.

Az osztály: (lehet hogy osztály miatt nem tudtam tanulni órán?)


Órán kiabálnak a tanárnak vissza szólnak kenyérrel dobálják

szemetet a földre lökik az almát a falra dobják

az üditőt-vizet a földre lökik

a papirokat könyveket a földre lökik

a székeket a padról a földre lökik vagy az osztályban dobálják

a padokat felborítják

a szét törnek mindent

húsvétkor az ablakon nyomták a szénsavas vizet

a kakaóitalt az ablakon ki dobják

egymást bántják,piszkálják

más cuccait lökdösik

már nem birom sorolni

(van aki már kapott fegyelmit)


amit az e-naplóba írtak a szülők:



Kedves Tanárnő! ***** említette a beírást az ellenőrzőjébe, de a pontos szöveget csak a decemberi fogadóóra lejártával láttam. Gyermekem figyelemzavaros, a *************** Nevelési Tanácsadóba jártunk már vele...eredménytelenül. Osztályfőnöke javaslatára felkerestünk egy alapítványt, amely talán segítséget nyújthat, de vizsgálati időpontot csak januárra kaptunk. A diagnózisról tájékoztatni fogom az iskolát. Próbálok mindent megtenni a helyzet javulásáért. Amennyiben gyermekemnek nem sikerül az iskolai viselkedését normalizálnia, otthon is komoly büntetésre számíthat. ******* kapcsolatos bármilyen probléma esetén kérem keressen. Segítségét előre is köszönöm! Üdvözlettel, ***** *****



Tisztelt Szülők!

Rendszeresen követjük az osztály tanulmányi eredményeit. Látva az eredményeket szeretném

ajánlani iskolánk hasznos programjait: a tanulószobát és a képességfejlesztő tanulószobai

foglalkozásokat. A gyerekek tanulmányi előmenetele szempontjából segíthetne a rendszeres

felügyelet melletti tanulás, az esetleges közös feladatmegoldás vagy a gimnáziumi tagozat

diákjaival megerősített egyéni tanulás. A képességfejlesztési tanulószobák tematikája

a magyar nyelvtan, angol nyelv és matematika tantárgyakhoz kapcsolódik.

Bízom az együttműködésünkben.

Megragadom itt a lehetőséget és kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok Önöknek és családjuknak.

********** ***** *******



Tisztelt Tanárok ! Szülök ! Diákok !

Több 6/c osztályban tanuló diáktól rendszeresen arról értesülök ,hogy a diákok egymás tanszereit,ruháit,szándékosa tönkreteszik. A könyveket füzeteket összefirkálják,elszakítják,üdítővel leöntik,A táskákat rugdossák,kiborítják.Tolltartóval dobálják egymást fejbe,a lépcsőn rugdossák lökdösik egymást.Köpködnek,gúnyolódnak,verekednek.

Tisztelettel kérek mindenkit beszélgessetek a gyerekekkel arról,hogy ezt ne tegyék,a problémáikat ne így oldják meg !

Köszönettel : ****** ***** ***


a neveket be csillagosztam


amiket elrontottak/széttörtek:

asztali számitógép

szekrény

függöny

fali kép

ruhatartó szekrény

padok

székek

..... sorolhatnám



köszönöm a segítséget



#matematika #bukás #rosszosztály
2015. jún. 10. 14:57
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
[link] irodalomból megadták a 2-est mert megtanultam 2 nap allat a walsi bárdokat
2015. jún. 10. 15:05
 2/15 A kérdező kommentje:
2015. jún. 10. 15:07
 3/15 anonim ***** válasza:
Mit csinálj? Tanulj! Nem kell kifogásokat keresni.
2015. jún. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem csak matekból buktál...
2015. jún. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

de csak matekból mert irodalomból megadta a 2est


valaki fel világosít a vízsgáról?

2015. jún. 10. 15:35
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a bizonyítvány bizony hitvány.
2015. jún. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
ha lehet komoly válaszokat várok
2015. jún. 10. 19:52
 8/15 anonim ***** válasza:

Nyáron pótvizsgára kell menned. Ennyi.

Tanuljál,és tudásod függvényében akár jobb jegyet is kaphatsz.

Mint írtad, iskolát akarsz váltani. Bölcs döntés.

2015. jún. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Remélem ki tudod majd valahogy járni az általánost,és ha talán középiskolába kerülsz,akkor NAGYON megjön az eszed.
2015. jún. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hallotam már olyat hogy általánosba full 1-es volt s programozó lett belőle
2015. jún. 12. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!