Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyakorlaton vagyok egy helyen...

Gyakorlaton vagyok egy helyen amihez drága a busz és ennek a helynek a fő birtokosa vezett egy másik helyet és nem lehett oda átkérni magamat? (többi lent)

Figyelt kérdés

sziasztok !

pincért tanulok és egy helyre elment egyszer anyukám hogy majd ott dolgozzak nyári gyakorlaton de onnan elküldték anyukámat hogy van fent egy hegyen egy másik ami az övé és akkor már második napja ott dolgozok de nem tetszik drága is a busz és a haverom a másikban ahová akartam menni de most elvileg kevesen vannak és ezért elszeretnék menni ahoz az emberhez most én és megkérdezni hogy lehetséges e ezt megvalósitani... szerintetek?



#étterem #szakközép #hegy #pincér.vendéglátó
2015. jún. 23. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Melyik város?
2016. ápr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tőlünk ne kérdezd mert nem tudjuk hol van ez
2016. ápr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!