Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Költségtérítéses képzés...

Költségtérítéses képzés esetén mennyit kell fizetni félévenként? Annyit, amennyi a képzési tájékoztatóban van vagy egyedi összeg minden félévben?

Figyelt kérdés
Láttam a felvételi tájékoztatót, ott van egy fix összeg, de utána néztem és van alapdíj meg ilyenek. De akkor ami a tájékoztatóban van az csak egy körülbelüli összeg és több is lehet vagy tényleg csak ennyit kérhetnek?

2015. jún. 26. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
felvi.hu
2015. jún. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy adott szakra meg van határozva az összeg, mindegyik egyetemen annyit kell fizetni az adott szakon. Ez az összeg alapvetően változhat az évek során, viszont rád az érvényes, amilyen összeggel elkezdted a tanulmányaidat. Tehát ha az összeg változik, az csak a soron következő évfolyamtól érvényes. Rád nem az.
2015. jún. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egy éve végeztem és minden évben emeltek pár ezret, 160 e kezdtem és 180 körül volt az utolsó

De ez szakonként és intézményenként is eltérő nézd meg az intézmény honlapján.

2015. jún. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor gondolom úgy van ahogy meghirdették a felvételi tájékoztatóban.
2015. jún. 27. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!