Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Annyira izgulok a suliba és...

Annyira izgulok a suliba és nem tudom hogy miért. Rengeteget stresszelek. Mitől lehet ez? Jól szeretnék teljesíteni de nem megy.

Figyelt kérdés
Miért? Segítsetek.
2010. márc. 6. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Nem hajtanak a szüleid, hogy tanulj? Nincsenek olyan elvárásaik, mint pl. mindenből ötösnek kell lenned, versenyekre járni stb.? Én anno emiatt stresszeltem sokat iskolás koromban, ha négyest kaptam valamiből, alig mertem hazamenni, mert apám leordította a fejemet.
2010. márc. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen vagy, így születtél. Én is ilyen vagyok. Minden felelés vagy dolgozat előtt vagy bármilyen fontos dolog miatt egyben van a gyomrom már HETEKKEL ELŐTTE! :| Egyszerűen nem tudom legyőzni a félelmem, nagyon stresszelek, persze valamilyen szinten biztos korrigálható, hogy ne legyen annyira vészes, de én sem tudom, hogy erre mi a megoldás. Aki stresszes, az szerintem örökre ilyen marad, vagy esetleg hogyha érettebbé válik, tapasztaltabb lesz, átesik nehezebb, elviselhetleneb dolgokon, ez lehet háttérbe szorul... 20/L
2010. márc. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 czibles ***** válasza:

ne tanulj és akkor nem stresszel, hogy nem fogod tudni, hisz tudod, hogy nem fogod tudni.

ha órán figyelsz akkor 3-4es szintet kényelmesen tudod hozni.

nálam ez vált be.

2010. márc. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
anya is szeretné ha jobban tanulnák de nem szid le ha rossz jegyet viszek haza.. nem ezért stresszelek csak jó bizit szeretnék.. de nem ilyen áron hogy agyon izguljam magam miatta :(
2010. márc. 6. 17:44
 5/6 A kérdező kommentje:
2, é is pont így érzek :):(
2010. márc. 6. 17:45
 6/6 anonim válasza:
Én is sokszor izgulok de nekem egy egész furcsa dolog segített...csocsó...nem tudom nálatok van e de ha van mindenképp próbáld ki!!! 😀
2018. márc. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!