Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek nézik hogy milyen...

Szerintetek nézik hogy milyen iskolában kaptam érettségit?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat gondolkodom ezen. Most megyek szakközépiskolába, 9-be. Gimibe majdnem felvettek, de ott az a majdnem. Így legvégére egy gyengébb, mezőgazdasági szakközepet jelöltem be. Sikerült a felvétel. No de ha megszerzem az érettségit azt nézni fogják hogy gimiben vagy szakkozepbe szereztem érettségit? Vagy számít az hogy gyengébb vagy erőseb? Átiratkozáson is gondolkodom. Egyébként nem egyetemre szeretnék járni hanem OKJ-s mesterképzésre. Lakberendező szeretnék lenni. Ha eljutok odáig. Köszi előre is a válaszokat. 14\F

2015. aug. 24. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem nézik sehol, mert az érettségi egységes mindenkinek, meg egyébként is elég alap dolog.

Az iskolaválasztásnál sokkal fontosabb, hogy jól felkészítenek-e az érettségire és a következő lépcsőre, mint hogy milyen pecsét lesz az érettségidben.

2015. aug. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ...:)
2015. aug. 24. 13:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Sehol nem nézik, hogy melyik iskolában végeztél. Az eredményét majd az egyetemi felvételin viszont nyilván igen :)
2015. aug. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sokat segítettél :)
2015. aug. 24. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!