Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki nem állhatom az osztálytárs...

Ki nem állhatom az osztálytársaim, mit tegyek?

Figyelt kérdés
új osztály, de nagyon kicsi létszámú, és hát nem találtam senkit, akivel jól kijönnék. amúgy ők már ismerik egymást, én meg elég visszahúzódó típus vagyok. tudom, hogy nem vagyok valami trendi, és nem érdekel igazán a véleményük, de a szünetek nagyon unalmasak, és amikor párban kell dolgozni, kicsit bánt, hogy mindig én maradok egyedül. annyit viszont nem ér az egész, hogy teljes mékóvert csináljak magamon pár ember miatt.
2008. szept. 9. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Még kevés idő telt el, szerintem még bármi kialakulhat. De ha mégse lesznek barátaid az osztályban, akkor se változz meg, annyit nem ér meg. Azt tudom tanácsolni, hogy ha az osztályban nincs senki akivel ki tudsz jönni, akkor keress másik osztályokból barátokat, és akkor velük tudsz találkozni a szünetekben. Ha nehezen megy a barátkozás, akkor azt tudom ajánlani, hogy ha van a suliban valami csapatsport, ami érdekel, akkor járj el az edzésekre, ott könnyű barátkozni.
2008. szept. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is egy hét még nem sok idő. Valósínűnek tartom, hogy az osztályban lévő baráti párok között is van egy-kettő, amelyik nem jön ki túl jól egymással. Te is nyugodtan bekapcsolódhatsz a beszélgetésekbe, még ha a véleményük nem is érdekel. Ha vannak délután különórák, akkor arra is járhatsz, más osztályból csak lesz valaki, aki hasonlóan gondolkodik, ahogy te.
2008. szept. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én is ezeket tudom javasolni de ha semelyik nem jön be akkor válts sulit sztem.
2009. szept. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!