Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül az ElTE ÁJK?

Mennyibe kerül az ElTE ÁJK?

Figyelt kérdés
Sziasztok, iden fogok erettsegizni es jogi irányba szeretnék tovább menni. Terneszetesen nekem az a fo celom, h elsore bekeruljek az allamilag tamogatott karra, de sajnos ez nem megy olyan konnyen, mert meg ha kituno is az utolso 2 evem meg a nyelvvizsgáim is megvannak + meg az erettsegi is 90% korul sikerul akkot is epphogy bekerulok. Eppen ezert szeretnek tisztaban lenni a fizetos szakkal is hogyha netan nem sikerul akkor elrudhassuk donteni h bevallaljuk-e a fizetos reszt. Aki tud errol valamit annak megkoszonnen a segitseget!

2015. okt. 1. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Felvi.hu-n fent van melyik suli mennyi költségtérítéssel.
2015. okt. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
240 000/ félév, azt írják. Plusz a jegyzetek meg minden más.
2015. okt. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az gondolom elég sok. És máshol is ennyi?
2015. okt. 1. 17:09
 4/5 A kérdező kommentje:
Ilyet csak a jómódú szülők vállaljanak be, ugye?
2015. okt. 1. 17:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én februárban kezdek jogon ELTÉ-n. Az a 240 inkább a levelező, a nappali az 300 ezer. Én is utolsó 2 évben folyamatosan tanultam és nem lett meg a 460... szerintem ehhez szerencse is kell már kb. Azért sok sikert.
2015. okt. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!