Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nappali tagozatos OKJ képzésen...

Nappali tagozatos OKJ képzésen is érvényes a 3 napos "szülői" igazolás?

Figyelt kérdés
Rendes középsuliban még lehetett ugye, hogy 3 napot a szülő igazolt.. viszont valahol olvastam, hogy az okj képzésen 3 órát lehet.. melyik reális a kettő közül? olyan válaszát várnám, aki már tapasztalta :) Mint fent is írtam, nappali tagozatos, vagyis rendes iskola rendszerű képzésről van szó.
2015. okt. 6. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Könyörgök: felnőtt vagy! Neked már nincs gondviselő értelemben szülőd! Saját magadért vagy felelős! Ha ötvenévesen jár valaki suliba, az hozza a dédmamitől az igazolást? Inkább az iskolában kéne megkérdezned, hogy hány óra mulasztás a megengedett orvosi igazolás nélkül!
2015. okt. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Két okj-re jártam, egyik fizetős hétvégi volt, a másik ott ingyen nappali, ahol előtte 4-évet középiskolába jártam. Előbbinél azt mondták, az órák 70%-án részt kell venni, utóbbinál követelték, hogy hozzunk igazolást, úgy vették, hogy továbbra is azon iskola tanulói vagyunk; tehát ugyanúgy ránk is a házirend vonatkozik, mint minden tanulóra. Volt olyan, akinek talán 4. óra után vitatkoznia kellett a portással, hogy időpontja van orvoshoz, 19 éves fejjel engedje már ki. 4. óra után még nem volt nyitva az iskola főbejáratának elektromos ajtaja, gondolom, mert ez nem volt gyakori, hogy 4. órával végezzen aznap az ember; tehát, hogy akkor ne flangáljanak kint a gyerekek. És ott kellett vitatkoznia a 19 -et is már betöltött osztálytársamnak a portással, hogy időpontja van, engedje már ki; végül nem engedte, de ő tudta, hol az ajtónyitógomb, benyomta magának, és akkor kiviharzott rajta. És az osztályfőnök, volt olyanunk is, még őt vonta kérdőre, hogy mi volt ez. Hát könyörgöm!:D 19 évesen, dokihoz, időpontra, hadd hagyja már el saját felelősségre az iskolát, akkor hadd ne tartsák már bent akarata ellenére; el tudja magától is dönteni; ne nézzék már ennyire önállótlannak, meg életképtelennek, de tényleg
2017. szept. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!