Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szolnok megyében találok...

Szolnok megyében találok olyan szervezet, ami Erasmus+, önkéntes munkával, külföldi programokkal foglalkozik? Esetleg tudnátok ajánlani ahová tudna jelentkezni egy jászsági?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm!

2015. nov. 22. 15:16
 1/2 attila.l válasza:

Az EVS önkéntes adatbázisban tudsz ország/város alapján keresni Erasmus+ önkéntes programmal foglalkozó szervezeteket: europa.eu/youth/evs_database


Egy önkéntes küldő szervezet Szolnokról:

Tesz-Vesz Ifjúsági és Gyermekalapítvány

5000 Szolnok, Boldog Sándor István krt. 10.

www.teszvesz-alapitvany.eu

Tel.: +3630 854 6420

2015. nov. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia,

Keresd a NoVa Experience-et, Jászberényiek :) Nagyon rendesek, én is rajtuk keresztül voltam kint külföldön, én mondjuk szakmai gyakorlaton, mert azt is szerveznek külföldre, meg nyelvtanfolyamokat, Erasmus keretében is, illetve önkéntes munkát is. Meg igazából van jó pár különféle külföldi programjuk, mi érdekelne pontosabban? Bár talán egyszerűbb, ha egyből velük veszed fel a kapcsolatot:) Segítségként a weblapjuk: www.novaexperience.net

Sok sikert :)

2015. dec. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!