Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen volt a legrosszabb...

Milyen volt a legrosszabb kolesz vagy albérlet ahol laktál egyetemi/főiskolai éveid alatt?

Figyelt kérdés
kollégium, albérlet, egyetem, főiskola

2015. dec. 1. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Miskolci Egyetem, E/2, 1994-99.


Otagyas szobak, szaz ember egy folyoson 3 vecevel, 6 zuhannyal, egy nyomorult konyhaval (huto sehol) az egesz a vegletekig lepukkanva, folyamatos bulizas, zaj, jarkalas, satobbi. Az elejen meg szorakoztato volt, a vegen nagyon utaltam, pedig akkor mar ketagyas szobaban laktunk a csajommal. Szerintem most mar egy hetet nem birnek ki ott, de mar ven fax vagyok az ilyesmihez :)


Utana par evvel felujitottak oket, meg atalakitottak, talan ma mar nem annyira nyomortanya mint akkor volt a 90es evek kozepen.

2015. dec. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csótányok mászkáltak a fürdőszobában, az ajtót nem lehetett becsukni, a wc-ből a szag nem tudott eltávozni, a falak papírvékonyak voltak, a fűtés alig működött, melegvíz csak forró víz volt, a zuhanyzó tiszta rozsda volt, az ágyba egy hatalmas teknő volt fekvésre alkalmatlan volt, egy konnektor volt 6 személyre, a lakótársaim büdösek voltak és sose fürödtek, behordták a sarat. Emellett a kolesz jó messze volt bármiféle tömegközlekedéstől és az egyetemtől is, így már eleve egy nagy fizikai megterhelés volt onnan nap mint nap eljárni. A folyosók tiszták voltak, a közös helyiségek is, szerencsétlen takarítónők mindig kivakarták a sz@rból a koleszos trehány lakók utáni napi retket, hogy élhető közeget teremtsenek. Ha ők nem lettek volna szerintem egy pestis járvány indult volna ki onnan, a szememben hősök, sose dolgoztam volna ennyi retkes igénytelen ember műve után. Maga a pokol volt az a 3 év.
2015. dec. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!