Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mien puskazasi modszert...

Mien puskazasi modszert hasznaljak?

Figyelt kérdés
egy szigoru tanarnal mit lehetne hasznalni ugy hogy ne vegye eszre?
2008. szept. 14. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Esetleg tanuld meg az anyagot, ahelyett, hogy a csalási módszereken töröd a fejed!
2008. szept. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is tanuld meg inkább az anyagot.Ha nem megy,akkor a fő szavakat írd fel,amiről beugrik rengeteg minden. Eza pár szó egy radírra is felfér.
2008. szept. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
az nem rossz,hogy a fő szavakat felírod. Remélem nem te vagy a szigorú tanár :))) Amúgy ami nekem nagyon bejött,hogy a szoknya/póló alá ragasztom a vinnyettára írt puskát. ezt sose vették észre. Lehet azt is,hogy egy hosszú vékony papírlapra írod,ami éppen elfér a tenyeredben és összetekered,hogy tudd forgatni és olvasni a rajta levő dolgokat.Ha ti visztek A/4-es papírt,akkor arra is írhatsz halványan,ceruzával és a többi lap alá rakod azt a lapot,amin a puska van. simán kijjebb tudod tolni,és lemásolni róla az infót. Sok sikert!
2008. szept. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Mindenképpen készíts egy puskát - csak ne puskázz vele. Amíg készíted, valamelyest már akkor megtanulod. Eleve ki kell választani, mi kerüljön föl és mi ne... és legalább még van egy gyors olvasnivalód a megmérettetés előtt.
2008. szept. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Én mindig úgy csináltam, ahogy a harmadik válaszoló is írta, vagy felírtam a szünetben a padra ceruzával a főbb gondolatokat gyorsan, és azt könnyen le is lehet törölni.
2008. szept. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Hintalow ***** válasza:
90%

Ha elég hidegvérűnek érzed magad, akkor próbáld ki a félkör puskát, amit még szakközépben volt szerencsénk használni.

Kivágsz egy megfelelő méretű félkört valami keményebb papírból, hogy legyen tartása, ráírod a szükséges dolgokat, és a kívánt időpont elött egy rajzszöggel felnyomod a pad hasadhoz eső oldalára úgy, hogy ki tudd forgatni.

Ha befele van fordítva, akkor nem veszik észre, mert az esetek többségében az ellenőrző tanár nem hajol le tövig, hogy a pad belsejének a tetejét is lássa, ha meg csak benéz, nem lát semmit.

Oh, a régi idők... :)

2008. szept. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%

Fóliára nyomtatva a pad színével megegyezőre állított, pici betűkkel. Ha aláteszel egy pici papírlapot, el lehet olvasni. A másik, hogy három "puskát" csinálsz. Az egyiket kapásból kirakod a tanárnak, a következőt hagyod hogy elvegye, de erre csak valami szerencseszöveg legyen írva, esetleg hogy "Nem nyert", aztán a harmadikkal már nem fog törődni.

Én képszerű titkosírást használok, pl. csuklószalagra vagy egy plüssmaci nyakába akasztott kártyán.

2008. szept. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Én mindig ráültem és sosem akadt olyan tanár, aki benézett volna a lábam közé.:))))

Mondjuk egyszer megszívtam, mert mikor kivittem az asztalhoz a dolgozatot, a papír ott lógott a gatyámon! Máig nem értem hogyan.:))

2009. febr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
82%

Túlmisztifikáljátok a dolgokat!

Én szigórú tanárnál elős padból puskáztam(volt olyan hogy dumáltam vele közbenXD)...hidegvér kell hozzá meg egy jó nyomtató:)

3as vagy 4es betüméretben kinyomtatod...így tetemes mennyiségű információ fér relative kis helyre...innen már csak a fantázia szab határt, akár kis harmónikaszerű lapozható könyvet is csinálhatsz:) Ügyesen kell takarni, berakni a lap alá, fölé, rá és felhajtani a lap tetejét mintha olvasnád stb. Egy a lényeg: ne parázz(úgy kel felfogni hogy úgy is egyes akkor emg nemmindegy?), ne nézd feltűnően hol jár a tanár mert akkor észrevesz, rádszáll és kiszúrja! De azért figyelj:)


Mellesleg aki szerint ez bűn annak azt mondom hogy pl tanuljon meg oldalnyi német igét...megsúgom 3 alak, többesszám meg minden szar és csak akkor jó a szó ha minden hibátlan az 1pont! Második nyelvként...Úgy hogy nem fogom használni sehol, hányadék nyelvnek tartom és világéletemben angolos voltam és vagyok és abból sose kértek ennyit....pfff

2009. júl. 11. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!