Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jövőhét szombaton írom a...

Valentina339 kérdése:

Jövőhét szombaton írom a Központi felvételit és annyira izgulok. Úgy érzem nem fog sikerülni. Mit gyakoroljak át nagyon? Mit kéne nagyon át néznem a matekra és a magyarra?

Figyelt kérdés
2016. jan. 9. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az osszes eddigi fent van a neten:) 2010 tol gyakorolgatni,atnezni:)

Kozmondasokat nezegetni! (A magyarban ez szokott kicsit nehezebb lenni,mert kb ,ha meg nem hallottad,akkor ki kell talalnod

Sok sikert:)

2016. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. jan. 9. 20:48
 3/5 anonim válasza:
100%

én is most írom..

a matekhoz nézd át a térfogat felszín terület kerületeket, mértékegység váltás mindig van.... százalékszámítás

magyarhoz a közmondásokat tudom ajánlani mint az előttem szóló és a mondatelemzéseket

és ne mond hogy nem sikerül mert bevonzod a rosszat :) gondolj arra hogy menni fog.. sok sikert :) ha gondolod a felvételi után írhatsz privátot hogy hogy sikerült!!

hajrá menni fog ;)

2016. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Én is most fogom megírni:D (tiszta idegroncs vagyok:DDDD)

Magyart a tanárral előkészítőn csináltunk, minden eddigi feladatsort, mintha már a valódit írnánk, és ki is javítottuk őket. Fontosak a szólások, valószínű a betű, ill. szójáték.

Matek előkészítőre nem tudtam bejárni, ezért szépen itthon letöltöttem a netről, megírtam, és ki is javítottam. Itt a százalék sz., a törtek és az átváltás, ami szinte mindegyikben előfordult.

Mellesleg én a matek miatt sokkal jobban izgulok:DD

Sok sikert, így ismeretlen ként is szurkolok, majd írd meg, hogy sikerült ^^

2016. jan. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nektek is sok sikert :D
2016. jan. 13. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!