Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyolcadikosok! Kinek hogy...

Nyolcadikosok! Kinek hogy sikerült az idei (2016-os) központi felvételi?

Figyelt kérdés
Nagyon kiváncsi vagyok kinek milyen lett. Személy szerint nekem a matek elég nehéznek bizonyult, magyar nem olyan vészes, remélhetoleg jól sikerült, bár még nem szeretném elkiabálni:)

2016. jan. 16. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Magyarban attól a göröggel/görgövel kész voltam! :D

Amúgy kifejezetten élveztem a magyart.

Mateknál megbolondultam. Az a CICÁS meg az átváltásos...

Örülök ha 5 pontom lesz. (matekból)

2016. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jah és 15/F vagyok.
2016. jan. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Írtó rossz . talán most ....... el az életem. Annyit készültem rá szinte fél évet tanultam a semmiért. A matekom az talán 10 pont felett lesz. Örülnék kimondhatatlanul ha közel lennék a 20-hoz. a magyarnál meg örülnék a 40 pontnak nagyon vagy afelett. Sírtam elég sokat hogy mennyire pocsék lett. Ráadásul kitűnő tanuló vagyok lassan 8 éve... 14l
2016. jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

utolsó válaszoló! (előttem)

ugyanígy vagyok matekszakra akartam menni,erre 32 pontos lesz és én is kitűnő vagyok

2016. jan. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hat igen. En is rengeteget keszultem es nyolc eve kituno tanulo vagyok. De meg igy se sikerult valami jol.. Egyedul az nyugtat, hogy nem csak nekem nem ment, hanem masoknak sem. Ja es koszi a valaszokat. Egyebkent 14\L
2016. jan. 19. 16:55
 6/7 anonim ***** válasza:
2. Vagyok. Egyre rosszabbul vagyok. Csak csütörtökön tudom meg az eredményem és rettentően félek... anyukám lehangolt teljesen..
2016. jan. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Első vagyok. Végül 36 pontot írtam. Magyar 30 matek 6. Neked hogy sikerült? :)
2016. febr. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!