Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik az ELTE legjobb és...

Melyik az ELTE legjobb és legrosszabb kollégiuma?

Figyelt kérdés
Érdekel bármilyen tapasztalat bármelyik eltés koleszról

2016. jan. 16. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Legjobbként a KCSSK-t szokták emlegetni, legrosszabb talán a Damjanich vagy a VUK, de amúgy azok is lakhatók. Szakkolikról sok mindent nem tudok (sőt, ezekről sem annyira, mert amúgy albérletes vagyok).
2016. jan. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

KCSSK a legfelszereltebb, de ide mindig nagy a túljelentkezés. A többi szerintem utána kb. egyre megy, max az egyetemtől való távolság játszhat még fontos szempontként a további koliknál.


Én a KUK-ban lakom, mondhatni még szeretem is. Általánosságban a koliról csak jókat tudok mondani.

- A közösség szerintem szeretnivaló, sok a közös program, teaház, kirándulások, filnézős est, bulik.

- A szobák felszereltsége persze hagy némi kívánnivalót maga után, de ha beszereztétek a szükséges dolgokat, otthonossá válik. Hűtőt sajnos nem kapunk alapból, így erről a szoba lakóinak kell gondoskodnia.

- A falakra ragaszthatunk posztereket, szabadon dekorálhatunk.

- 3-an vagyunk egy szobában. A koli megválasztásánál is fontosabb, hogy kétszer gondold meg, kikkel költözöl össze! :)

- 10320 Ft / hónap.

- Soha nem fogy el a melegvíz a zuhanyzóban, általában nem kell sorban állni sem a zuhanyzónál, sem a wc előtt. - A konyha sajnos siralmas, elmegy az ember életkedve, ha ott kell főznie, de a jó társaság javíhatja a konyha komorságát.

- A koli környéke sem szívmelengető, de jó a közlekedés. Ha jobban körbenézel, egyik koli környéke sem csábító, tehát ez nem negatívum.

- Sok bolt van a környéken. Spar, Lidl, Coop, Rossmann, gyógyszertár, kínai étterem... Minden, ami kell.

- Az aulában lehet netezni, ha nem jó a kábeles net és igény szerint TV-t is lehet nézni.

- Karácsonykor volt egy ízlésesen felállított karácsonyfánk is.

- Bizonyos szinteken van mosógép, mosózseton ellenében mosni is tudsz. Szárító nincs.

- Bármikor jöhetsz-mehetsz, senki nem fog a körmödre nézni.


Összességében annyit tudok elmondani a tapasztalataimról, hogy a megfelelő kollégium levadászásánál sokkal fontosabb a megfelelő mentalitás megtalálása. Ha az nincs meg, mindegyik kollégium ugyanolyan nehezen élhető hellyé válik majd.

2016. jan. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem a Damjanich vagy a VUK a legrosszabb, hanem a Nagytétényi...
2016. febr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!