Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 600 oldal tananyagot meglehet...

600 oldal tananyagot meglehet tanulni 10 nap alatt? kb.10 napom lesz megtanulni ezt az anyagmennyiséget. Van valami tippetek, ötletetek, tapasztalatotok, hogy hogyan lehet ekkora anyagot megtanulni?

Figyelt kérdés
2016. jan. 17. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen jellegű? Mennyire pontosan kell tudni? Amúgy ez egyáltalán nem sok, nekem 450 oldalt kellett 3 nap alatt megtanulni villamosenergia rendszerek témakörben, igaz meg is buktam :)


60oldal/nap az kellemesen teljesíthető.

2016. jan. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egészségügy ami tartalmaz, anatómiát, élettant, törvényeket, betegségeket, vizsgálati módszereket, gyógyszerneveket és még sok mást :( egyébként kb. szó szerint
2016. jan. 17. 15:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem teljesen ismeretlen, hanem már foglalkoztál vele órákon is, akkor igen.

De ne is foglalkozz ezzel, hogy meg lehet-e. Hiszen meg kell! Ha most valaki leírja, hogy nem lehet, akkor nem állsz neki? :)

Kezd el minél hamarabb. Pl. most is már tanulhatnál.

Tanulás közben tartsál rendszeresen szüneteket, hogy ne fáraszd le magad teljesen. És akkor jó tudsz majd haladni.

Egy kalappal! :)

2016. jan. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már most is tanulom azért van "csak" 600 oldal :) Köszönöm!!!
2016. jan. 17. 16:02
 5/5 anonim ***** válasza:
45%

Nekem az a tippem, hogy tagold részekre, és részenként jegyzeteld ki.


Aztán azt is jegyzeteld ki, egészen addig amíg már tudni fogod.


Referátumokat kell írni belőlük.

2016. jan. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!