Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Siket vagyok. Jövőre érettségi...

Siket vagyok. Jövőre érettségizek és tolmács nélkül menne?

Figyelt kérdés
Én beszélek és angolból se vagyok felmentve bár az angol kiejtésem nem a legjobb. A padok úgy lesznek elrendezve, hogy mindent lássak. Előre ki lesznek adva a tételek kidolgozva és csak annyit fogunk, hogy legalább 2es legyen (nem épp a legértelmesebb osztály). Szoktam felelni tehát az érettségi is menne úgy gondolom

2016. jan. 18. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Erre mi honnan tudhatnánk a választ? Ha sikerült felelned, mi a kérdés?
2016. jan. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

Ugyanúgy fogsz szóbeli érettségin felelni, mint órán, csak ülve. Órán hogy ment tolmács nélkül? Vagy ha tudsz szájról olvasni, akkor nincs probléma gondolom.


Viszont ha időben beadod a megfelelő papírokat, kaphatsz segítséget érettségin (plusz időt).

2016. jan. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
Oh hát jövőre az még hol van
2016. ápr. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!