Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány ponttal van esély bekerül...

Hány ponttal van esély bekerülni a BME-re támogatott képzésre?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a ponthatárok 390 körül mozognak, de úgy gondolom, hogy ez nem nyújt nekem megfelelő információt a valós helyzetről. Valójában a versengés következtében mennyit kellene elérnem, hogy bejussak?(kérem olyan válaszoljon aki tudja a választ)
2016. febr. 4. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

?? melyik kar melyik szakjáról beszélünk? tudod több is van...

a korábbi ponthatárok fent vannak felvin...

2016. febr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A választ jelenleg senki sem tudja, mivel a ponthatárt úgy alakítják ki, hogy figyelembe veszik az oda jelentkezettek pontszámát, a limitet (hogy hány embert vehetnek fel).


Mivel sem kart, sem konkrét szakot nem írtál, és sikerült egy nagyon buta kérdést feltenned, elég egyértelmű, hogy nagyon nem vagy képben. Javaslom, hogy nézegesd még a felvi-t, minden le van írva egyértelműen. Csodálkozom, hogy a jelentkezést meg tudtad oldani önállóan.

2016. febr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
lol
2016. febr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem szerettem volna nagyon részletesen belemenni. :) De igazatok van! Több szak is érdekelne, mégpedig:


[link]

[link]

[link]


Ennek tudatában, tudtok rá válaszolni, vagy ugyanúgy a sötétben tapogatózunk? Én sajnos nem találtam olyan linkeket ami arról szólna, hogy kit hány ponttal vettek fel. De ha ti tudtok ilyet akkor örülnék neki ha megmutatnátok nekem is. Vagy ha esetleg már oda jártok, akkor leírhatnátok, hogy ti hogyan jutottatok be.

Előre is Köszönöm!

2016. febr. 4. 15:40
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
2016. febr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nem értem ezt a versengést. amennyi a ponthatár, annyi kell, és akkor bent vagy.
2016. febr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!