Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom leadni a...

Miért nem tudom leadni a kurzust, mit jelent ez az ETR hibaüzenet?

Figyelt kérdés

A kurzusról történő lejelentkezés előtti ellenőrzés meghívása során hiba történt: A lekérdezés időtúllépése lejárt


Ezt írta ki, amikor le szerettem volna jelentkezni egy kurzusról. Február 14-ig tart a kurzusfelvételi időszak. Akkor mi a gond?


2016. febr. 6. 13:05
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ez valami hiba a mátrixban, próbáld meg később, és ha akkor sem megy, akkor írj az ETR referensnek, vagy más illetékesnek a TO-n. De talán az oktató is le tud dobni ha arról van szó.
2016. febr. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én az oktatót javaslom, főleg, hogy már 13-a van ...


JA, az is lehet, hogy sokáig csüngtél rajta, és ezért az időtúllépés - ugye, x percig van nyitva a Neptun várva a válaszod.

2016. febr. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!