Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sashegyi Arany János Gimnázium...

Sashegyi Arany János Gimnázium, szóbeli?

Figyelt kérdés
Angol nyelvi (némettel) és humánra milyen a szóbeli? Fontos lenne, holnap (25-én) megyek. Nehéz? Konkrétan az anyagból kérdeznek, vagy beszélgetés inkább? Előre is köszi a válaszokat! :)

2016. febr. 24. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

A szóbeli tételeket itt találod.

Itt ez mindent leír.

Ha konkrét kérdésed lenne még arról, hogy mi lesz, hogy lesz, nyugodtan kérdezz.

2016. febr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A tételeket itthon már (úgy ahogy) kidolgoztam. Arra lennék kíváncsi, hogy konkrétan hogy fog zajlani a szóbeli. Csak beszélgetés? Vagy konkrétan kérdeznek és válaszolni kell? Mi van, ha nem tudsz valamit? Segítenek, vagy csak meghallgatják amit mondasz és aztán hello?
2016. febr. 24. 21:33
 3/3 anonim válasza:
En voltam felvetelizni, most ide jarok, tok jofejek voltak a felvetelinel, eloszor kicsit beszelgettunk, azatn huztam tetelt, de ha bizonytalan voltam, nem volt para, mert kedvesek voltak. Azert van elvaras!
2016. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!