Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi várható a Kisképzős szóbeli...

Mi várható a Kisképzős szóbelin? Illetve mennyire számít?

Figyelt kérdés

Valószínűleg fognak kérdezni velem kapcsolatos, általános kérdéseket mint pl. miért szeretnék ide járni és egyéb hasonló kaliberű dolgokat.A lényeg hogy Ezenkívül várható műv. törivel kapcsolatos kérdés is?

Nagyon kíváncsi vagyok tapasztalatokra a régebbi (és idei alkalmasságin résztvevő) felvételizőktől is. 14/L



2016. márc. 2. 16:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Az alkalmasságin főleg rajzoltatni fognak veled, és az nagyon számít :) Ügyes legyél, ha elég tehetséges vagy, fel fognak venni, sok sikert!

Művtöriből csak általános műveltséget kérdeznek, amit valószínűleg általánosban is tanultál (esetleg plusz infók, ha láttál már Van Gogh képet kiállításon, ilyesmik).

Amit rólad kérdezhetnek: hobbijaid, szabadidős tevékenységeid, sportolsz-e, zenélsz-e, miért érdekel a képzőművészet, miért akarsz Kisképzős lenni, miért szeretsz rajzolni stb. :D

2016. márc. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ és a biztatást!

Az alkalmassági már meg volt és tovább jutottam a szóbelire :D

2016. márc. 2. 22:54
 3/22 anonim ***** válasza:

A lányom is továbbjutott. Tavalyiaktól tudjuk, hogy nekik voltak kitéve képek, egyet ki kellett választani és arról beszélni.

Úgy tudjuk, hogy az A,B és C bizottságok tulajdonképpen szakokat jelölnek. Téged milyen bizottság elé hívtak és milyen szakot írtál be? A lányom grafikus szakokat írt első háromnak és őt A-ba hívták.

2016. márc. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Akkor nem jól értettem. Ez esetben akkor már csak minimális készségeket mérnek, ez már nem számít annyira :) És persze megismerkednek veled, a jelentkezővel ;)
2016. márc. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

1. grafika

2. szobrász

3. üveges

és a "b" bizottságba hívtak be, osztálytársam is grafikát animációt és szobrászatot írt be és őt is az "a" ba hívták be

2016. márc. 3. 17:22
 6/22 A kérdező kommentje:
Mi is arra gondoltunk h szakokat fog jelölni viszont összesen 10 különböző szak van szóval kiváncsi vagyok hogyan osztják fel. Azt olvastam h szakonként kb. 10 diákot vesznek fel kivéve grafikára mert oda többet
2016. márc. 3. 17:25
 7/22 anonim ***** válasza:

Nekünk animáció, grafika, festő - így számunkra egyértelmű, hogy az "A" grafikus szakot jelöl. Ismerünk "B"-st, akinek az ötvös az első szak. Igen átlagban 10 főt vesznek fel szakonként, de a mostani 9.-es grafika osztályban 30-nál is többen vannak.

Jaschikba nem jelentkeztél? Ma már az is fenn van. Ott a grafiknál érte el a bejutáshoz szükséges pontszámot.

2016. márc. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Olyan, hogy "grafika osztály" nincs. Grafika szak van, az 16 főből áll(t anno). Most sem lehet sokkal több, mert nem férnek el. Egy egész osztály áll kb. 30valahány főből, de abban három szak diákjai vannak.
2016. márc. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Meg tudod mondani melyik 3-3 szak van együtt?
2016. márc. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Csak a sajátomat tudom pontosan: grafika, grafika/könyv(most már egybe vonták a grafikával, fingom sincs, miért volt ez jó), animáció.
2016. márc. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!