Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debreceni Bethlen Gábor...

Debreceni Bethlen Gábor SZKI-ba ki jár?

Figyelt kérdés

2016. márc. 12. 21:20
 1/9 anonim válasza:
Nagyon közeli ismerősöm jár oda. Mire vagy kíváncsi ?
2016. márc. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi a véleménye a suliról? :)
2016. márc. 14. 22:27
 3/9 anonim válasza:
Ő nagyon szereti, oda akart menni. Jó a közösség, a tanárok is türhetőek.
2016. márc. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szépen kérek mindenkit, hogy aki nem akar magának gyomorgörccsel induló reggeleket az ne menjen ebbe az iskolába!

Nincs egy kulturált mosdó az egész épületben, a titkárnőtől a takarítóig mindenki megalázza a diákot amikor csak tudja.

Fél évet jártam oda,utána ott hagytam.Jelzem ebben az időszakban minimum 10 másik diák is kiiratkozott.

Van egy pár nagyon jó tanár,de kevés. Van egy pár,aki arról híres hogy kifogja a diákokat és szívatja.

Nekem és még több másik ismerősömnek is megváltás volt otthagyni ezt a sulit.

Ja és kihagytam hogy előszeretettel hazudgálnak a diákoknak..

Lényeg: NEM AJÁNLOM

2016. márc. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mi volt a baj a sulival?
2016. ápr. 4. 18:53
 6/9 anonim ***** válasza:

Buta emberek járnak oda,egy kezemen meg tudom számolni hány tényleg jó tanár tanít ott.( Azok közül akiket ismerek..de a többiről sem túl jó az átlagvélemény.)

A többi alkalmazott úgy bánik a diákokkal mintha ők szarták volna a spanyol viaszt:)

Semmi nem úgy megy,ahogy egy normális iskolában,ez csak a látszat.Én is azt hittem milyen jó suli ez..Tévedés.

A legdurvább az volt,mikor átmentem egy másik suliba( ugyanaz a szak) és kiderült hogy hazudtak nekünk a nyári gyakorlat letöltésével kapcsolatban. Ha ott maradok oda és akkor megyek gyakorlatozni ahova a suli berak,így viszont az egész országban ( sőt külföldön) én magam választhatok helyet.:) Hangsúlyozom ugyanarról a képzésről beszélünk,csak más intézményben.

Életem legjobb döntése volt otthagyni azt a zűrzavart.

2016. ápr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te milyen gyakorlatról beszélsz?😂3.éve járok ide, de még soha nem kellett nyári gyakorlatra menni😂😂😂
2018. jan. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
OKJ ;)
2018. aug. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kösz -
2018. szept. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!