Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az alábbi szegedi középiskolák...

Az alábbi szegedi középiskolákba felvennének-e ilyen helyekkel?

Figyelt kérdés

Sajnos elrontottam a felvételimet, ennek következtében vannak ilyen csúnya helyezéseim:


1. Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Általános tantervű osztály: 333. hely

2. Deák Ferenc Gimnázium, Általános tagozat: 171. hely

3. Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola,

Emelt szintű humán osztály: 121.hely

4. Deák Ferenc Gimnázium, Humán és idegen nyelvi orientáció: 172. hely


Ezeken kívül még a Gábor Dénes: Pedegógiát jelöltem meg,de oda a 31. helyemmel valószínűleg felvennének, valamint egy másik nem szegedi gimnáziumot, ahol a 41. vagyok. A Tömörkény általános szerintem már kb. lehetetlen, de a többiben azért még reménykedek.



2016. márc. 14. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szegedi, de ez nagyon rosszul hangzik, sajnálom. :( Persze függ a felvehető létszámtól. Ha ilyen 60-70 körüliek egyik sem reménytelen.

Azért sok sikert!

Azt tudom javasolni, hogy nézd meg az Oktatási hivatal honlapján a tavalyi utolsó bejutottak helyezését az elmúlt 2 évben, az talán segít.

2016. márc. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Deákban tuti bent vagy, a Tömörkényben tavaly a 287., tavaly előtt a 454. volt az utolsó, szóval oda is van esélyed. :)
2016. márc. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első: Köszönöm! Megmondanád, hogy hol lehet ezeket megnézni az oldalon belül?

Második: Köszönöm neked is! :)

2016. márc. 14. 17:35
 4/9 anonim válasza:

Itt lehet:

[link]

2016. márc. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4/5: Köszönöm!
2016. márc. 23. 17:36
 6/9 A kérdező kommentje:
Felvettek Deák Ferenc-Általános tagozatra. :) Köszönöm mindenki segítségét/biztatását/támogatását!
2016. ápr. 24. 18:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Üdv a Deákban :D
2016. ápr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Te is Deákos vagy ezek szerint?
2016. ápr. 28. 17:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, spec angolos vagyok. :)
2016. máj. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!