Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Még nem adtam le az indexem,...

Még nem adtam le az indexem, mennyit kell majd befizetnem kb? (ELTE)

Figyelt kérdés

Amikor eszembe jutott, hogy be kell adni az indexetm már késésben lettem volna. Kerestem, de sehol sem találtam meg... 2 hete akartam bemenni újat kérni, de pont meglett egy régi tankönyvembe csúszva. Eddig nem tudtam leadni, mert szakmai gyakorlatom van és a TO meg nincs késő délután... (személyesen kellene elmennem, mert több kérdésem is van, többek között hibásan ETR-be került jegyről)... ELTE BTK-s vagyok, mennyi "bírsággal" számoljak? Azt hiszem febr. első hetében kellett leadni.

Válaszokat köszönöm!


2010. ápr. 4. 13:36
 1/1 anonim ***** válasza:
TTKs vagyok, nem tudom, hogy nálatok is így van-e, de nálunk ilyenkor 2700 ft/hét + abban a félévben nem kapsz ösztöndíjat.
2010. ápr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!