Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges egyetemen tanítani...

Lehetséges egyetemen tanítani a pedadódia modul nélkül? (Erdély)

Figyelt kérdés
Olvastam itt az oldalon olyasmit, hogy az egyetemen szakemberek tanítanak, nem pedagógusok, így nem szükséges, csak jónak kell lenni az adott területen (a magyarországi rendszerben), de a modul leírásánál azt írja, hogy a második részével lehet 11-12.-ben és egyetemen tanítani(két részből áll, az elsőt az alapképzés alatt, másodikat utána kell elvégezni).
2016. ápr. 23. 12:03
 1/5 A kérdező kommentje:
*pedagógia, ne haragudjatok nem tudom hogy sikerült így elírni
2016. ápr. 23. 12:04
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk egyetemen leginkább olyanok tanítanak, akik épp a doktorijukat csinálják vagy már megcsinálták, rajtuk kívül elég kevés oktató van.
2016. ápr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországi egyetemen tényleg nem kell pedagógia az oktatáshoz. Erdélyben nem vagyok biztos benne, de szerintem ott sem.
2016. ápr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetemen nem kell peda az oktatáshoz (Romániában)! Csak akkor kell, ha iskolai tanár akarsz lenni.
2016. ápr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2016. ápr. 25. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!