Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Előrehozott, középszintű infó...

Előrehozott, középszintű infó érettségire muszáj öltönybe menni?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs olyan öltönyöm, amibe eltudnék menni.

Egy fehér ing, és egy fekete nadrág nem elég?

Vagy muszáj lesz valahonnan egy öltönyt is beszerezni?



2016. máj. 8. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Miért ne volna elég az ing meg a nadrág?
2016. máj. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
ÖltönybeN, és igen, illik. Az előrehozott érettségit ugyanolyan komolyan kell venni, mint a rendeset. Kérjél kölcsön valakitől egy zakót, ami megy a fekete nadrágodhoz. Előbb-utóbb úgyis muszáj lesz beszerezni egy öltönyt.
2016. máj. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szóbelire illik, de ha 25-30+ fok lesz, senki nem fog megvetni, ha nincs rajtad zakó.


Gyakorlatira én nem öltöztem ki, de nem is az IronMaidenes pólómban mentem :-)

2016. máj. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30 fokban is öltönyben megy az ember, aztán a teremben leveszi a zakót.
2016. máj. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

# 4/4 Időpont ma 20:29


Jah, csak mire odaér, rábüdösödik. Ott levenni meg már édesmindegy, az épület általában hűvösebb, mint a kinti levegő, főleg ha esetleg klimatizált...

2016. máj. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ha nincs, elég az ing + sötét nadrág, nálunk is sokan mentek abba
2016. máj. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, előbb-utóbb muszáj lesz, de jövőre ballagásra mindenkinek egyforma kell majd, így most ha veszek egy öltönyt, akkor ballagás előtt meg venni kell még egyet. Ez így elég luxus. Ennyire nem állunk jól anyagilag.

Persze lehet venni itt-ott pár ezer forintért is, de egyszeri alkalomra az is sok.

Sajnos kölcsönkérni sem tudok. Legalábbis nem tudok olyat, akinek pont olyan méretű öltönye van mint amilyen nekem is kéne, és pont kölcsöntudná adni.

Szóval ha nem nézik annyira rossz szemmel ha valaki csak fehér ing, fekete nadrágba megy, akkor inkább hanyagolom most az öltönyt.


Köszönöm a válaszokat!

2016. máj. 8. 21:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Az írásbelire nem nagyon kell, de a zakót tényleg leveheted

(ha meleged van)

2016. máj. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tényleg nem kell zakó. Ha van, felvehető, de nem muszáj.
2016. máj. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!