Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik BME mechatronikára...

Akik BME mechatronikára jelentkeztek idén, hogy sikerült nektek az érettségi? És kb hány pontotok lesz a felvételin?

Figyelt kérdés

Elsősorban a matek érdekel, meg az hogy milyen szinten csináltátok. Ezenkívül a másik felvételi tárgyatok szintje és eredménye érdekel (infó vagy fizika)


No, meg hogy kb. hány pontotok lesz a felvételin?


Nekem matek emelt: 83/115

Fizika közép: 86/90


Olyan 455-458 pontom lesz kb...



2016. máj. 31. 19:47
1 2
 1/11 anonim válasza:
64%
100as matek + 100as fizika, emelt mindketto. A pontomat meg tudod;)
2016. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Remélem csak trollkodsz...
2016. jún. 2. 16:49
 3/11 Gyurcsány*.* válasza:

Hello!


Természetesen a matek az emelt szinten, az 91 százalék lett, és közép fizika 100 százalék. Bár a többi is 90 százalék felett van, duplázással is meg lesz a pontom a szóbelikkel együtt remélem. Én amúgy nem éreztem nehéznek a mostani matekot..

2016. jún. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Bocs de barkinek mondtam eddig mindenki poenra vette pedig egyaltalan nem vixces sztem😙
2016. jún. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Jó neked, 3-as, hogy ilyen jó lett...


Szerinted csökkenni, vagy emelkedni fog idén a ponthatár

2016. jún. 3. 18:21
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem 460 pont körül lesz, igaz én nem büfészakra jelentkeztem.
2016. jún. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves Gyurcsány*.*


Remélem tudod, hogy amit írtál, baromság, mert nem az állambácsi húzza meg a határokat önkényesen. A ponthatár kizárólag jelentkezők pontszámától függ.


Van egy előre meghatározott keretszám, ami nem nyilvános (de mechatronikán 130 körüli szokott lenni). Sorba rendezik pontszám alapján jelentkezőket, leszámlálják a 130 embert, ott húznak egy vonalat, és az utolsóként felvett ember pontszámát hirdetik ki ponthatárnak.


Elhiszem, hogy nagy Gyurcsifan vagy (bár tudnám hogy lehet kedvelni azt az elmebeteget), de attól még elvárható lenne hogy átgondold is amit leírsz... bár a ti szemetekben mindenért a Zorbán hibás tudom. Maga a megtestesült antikrisztus.

2016. jún. 3. 21:55
 8/11 anonim válasza:

Nekem a matek emelt ment jól, viszont a fizikába kicsit belesültem... Minden esetre így is 460 fölé várom a pontomat.

A többi írásbelid hogy sikerült?

2016. jún. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Magyar 97%

Töri 98%

Angol 94%


Pont az lett a leggyengébb, amit a legerősebbre vártam :DDDD azaz a matek

2016. jún. 4. 17:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Tavaly is volt 500 pontos mechatronikán. :)
2016. jún. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!