Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire reális...

Szerintetek mennyire reális emelt töri szóbelin a maximum 60 pont elérése?

Figyelt kérdés

2016. jún. 2. 10:00
1 2
 1/12 anonim válasza:
Reálisnak reális. Az hogy sokszor a csillagok együttállása és nagy adag szerencse kell hozzá az már más tészta.
2016. jún. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

semmi irreális nincs benne, és nem igazán kell hozzá szerencse sem

az emelt szóbeli azért elég lazán teljesíthető közel maximális pontszámra (persze kell hozzá tanulni, tételt kidolgozni stb.)

az írásbelinél ezerszer könnyebb kb az összes tárgyból

2016. jún. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült anno, szóval egyáltalán nem lehetetlen :) Persze tényleg kell szerencse is, elég jó tételt húztam (gazdasági válság, new deal). A lényeg, hogy nem csak tárgyi tudás kell hozzá, de jól is kell előadni. Építsd fel logikusan a feleltet, próbáld érdekesen mondani a dolgokat, magabiztosan előadni.
2016. jún. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én aggódok..nagyon szépen elmondtam, mindent amit lehetett (ez biztos, mert behívás előtt pont átolvastam véletlenül), és a végén rengeteget kérdeztek. Addig kérdeztek, amíg el nem jutottak addig, hogy valamit tényleg nem tudtam.:"D nagyon aggódok, iszonyatosan kell az a max szóbeli pont.
2016. jún. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló, ez elég rosszul hangzik:S Melyik suliban szóbeliztél? És mit húztál?
2016. jún. 4. 19:30
 6/12 A kérdező kommentje:
Én kedden szóbelizek a Radnótiban, és be vagyok parázva rendesen. :S Nekem is kéne a max. pont.
2016. jún. 4. 19:36
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is kedden szóbelizek Újpesten. Szörnyen izgulok, mert utálom, ha belekérdeznek valamibe, attól teljesen elvesztem az önbizalmamat, pedig muszáj lesz nekik kérdezű.

Amúgy az önálló felelet meddig tart? Elvileg 10 perc de szerintem képtelenség annyit beszélni egy témáról.

2016. jún. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*kérdezni bocsi :D
2016. jún. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy 10- 15 percig kell önállóan beszélni. A szóbeli maximum 20 perc kérdezéssel együtt.
2016. jún. 4. 20:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Remélem olyat húzok amiről lehet ennyit beszélni :) sok sikert mindenkinek aki még a szóbeli előtt van!
2016. jún. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!