Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Honnan lehet megvásárolni a...

Fretek kérdése:

Honnan lehet megvásárolni a Kreszvizsga kérdéseket?

Figyelt kérdés
Múltkor véletlen futottam bele valahol, hogy meg lehet venni konkrétan a vizsgában előforduló kérdéseket, de már nem találom. Megköszönném ha valaki belinkelné. Am kategória, ma buktam meg másodszorra 29 pontal :(

2016. jún. 7. 21:08
 1/5 anonim válasza:

Google-ba beírod így macskakörmökkel, kötőjelekkel hogy "online-kresz-vizsgafelkeszito"

Úgy emlékszem ott lesz valamelyik találaton az összes kategória.

2016. jún. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Megvettem, ezerrel gyakorlok! Ezek a kérdések vannak az E-titán rendszerben is, ugye?
2016. jún. 9. 21:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen! Az e-titán rendszeren keresztül férsz hozzá. Toljad ezerrel a gyakorlást és tuti meglesz!

Majd írj sikerült e!

2016. jún. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sikerült a vizsga, 35/35 :) Ráadásként a vizsgaközpontban talákoztam egy brutál csinos lánnyal, már nem bánom az előző két bukást :))
2016. jún. 16. 22:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Na most irigykedek rád! :)

Igazi love story!!!

Gratulálok!

2016. jún. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!