Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Újra be kell iratkoznom az...

Dorika889 kérdése:

Újra be kell iratkoznom az egyetemen ha eltanácsoltak?

Figyelt kérdés
Helló, röviden: eltanácsoltak az egyetemről mert nem volt elég kreditem az eredeti szakomon, most újra felvételiztem és felvettek egy másik szakra. Ilyenkor be kell mennem személyesen ismét beiratkozni?

2016. aug. 2. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen be kell menned. Járj utána a karod honlapján, hogy mikor és hová kell menned. Én ma kaptam erről hivatalos levelet.
2016. aug. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen (bár nem egészen értem, hogy ebben mi nem tiszta...).
2016. aug. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem voltam biztos, de azért köszönöm szépen a válaszokat :)
2016. aug. 2. 23:49
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Igen mindenféleképpen menj be.


Csak ha eltanácsoltak akkor nem értem miért kezded újra az egészet? Az ha újra megpróbálod egy másik szakon mert jobban érdekel az még nem gond, de ha az sem az igazi akkor jobban jársz ha leraksz egy OKJ-t és elmész dolgozni mert így csak az éveid repülnek el, és bár nem tudom milyen anyagi helyzetben vagy, de a szüleid nem fognak örökké eltartani.

2016. aug. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mert arra a szakra jutottam be amit eredetileg is akartam. Azért kezdtem el,és az OKJk közül semmi sincs ami engem érdekel vagy ingyenes. Szóval kérlek, ne ítélkezz
2016. aug. 3. 01:03
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Még ha nem szűnt volna meg a jogviszonyod, akkor is be kellett volna iratkoznod az új szakra.
2016. aug. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!