Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tóth Árpád Gimnázum Debrecen...

Tóth Árpád Gimnázum Debrecen vélemény?

Figyelt kérdés
Most leszek nyolcadikos és szeretnék minél több információt megtudni a TÁG biosz-kémia szakáról. Szerintetek ez milyen típusú embereknek való? És milyeneknek nem? Kaptam hideget meleget, valaki gyűlöli, valaki imádja. Ti hogy vagytok vele? Milyen a kémia? És ki hány ponttal jutott be? És ha nem Tóth Árpád akkor melyik iskolákat ajánlanátok még?

2016. aug. 17. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
15%
A Mechwart sokkal jobb
2016. aug. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Az első válaszoló semmilyen véleményt nem fejtett ki, mert köztudottan érvekkel alá kell tudni támasztani az állítást. Ezt pl a TÁG-ban tanítják és el is várják.

Engem 187 ponttal vettek fel biosz-kémiára. Kemény, tanulni kell, mert ingyen semmit nem adnak, de nagyon sok tapasztalatra és nagy tudásra tehetsz szert. Én szeretem a sulit, de néha már nagyon fárasztó a rengeteg tanulás, főleg év vége felé.

Debreceni középiskolák közül ajánlom még a Kossuthot és a Fazekast is, ha pedig nyelvi irányban is gondolkodsz, akkor az Ady is jó. Biosz-kémia vonalon pedig a TÁG-ot tartják a legerősebbnek.

2016. aug. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
76%
Most leszek 3. Eves biosz-kémia szakon, 8.-ban nem voltam benne biztos, hogy ez-e a leginkább nekem való hely vagy, hogy megállnám-e a helyem, de elég jól sikerült. Nagyon szeretem a sulit és a szakot is, igaz rengeteget kell tanulni és van, hogy eleged van mindenből, de nem bántam meg, hogy ide jöttem, akkor ajánlom neked ha szereted a kihívásokat és nem bánod ha sokat kell tanulnod
2016. aug. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!