Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan legyen sikeres a...

Hogyan legyen sikeres a tantárgyfelvétel a Neptunon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most leszek másodéves egyetemista, eddig két tantárgyfelvételen vagyok túl, amik nem igazán sikerültek jól, egyszer kidobott a Neptun, a másik alkalommal pedig egyszerűen annyira belassult, hogy lemaradtam a jó helyekről. Szerintetek érdemes több gépen próbálkozni egyszerre, vagy az csak lassítja a netet? Nincs valami jó internetünk itthon, kábelinternet, ami gyakran elmegy. Gondolkodtam rajta, hogy lehet, hogy a kollégiumból kellene próbálkoznom. De ott meg ki tudja, lehet egyszerre több százan akarnak tárgyakat felvenni, ami szintén belassíthatja a netet. Szerintetek úgy jó lenne, ha a legfontosabb tárgyakat megnyitnám laponként, és marha gyorsan rákattintanék mindnél a felvételre? Vagy egyszerre csak egy tárgyat tud felvenni a Neptun? Nektek van valami jó bevált tippetek, amit hasznosíthatnék? Esküszöm, jobban utálom ezt a procedúrát, mint a vizsgaidőszakot. A segítségeteket előre is köszönöm!
2016. szept. 2. 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk hétfőn délben kezdődött. 3 órakor már be aktív státuszú voltam, este 7kor sikerült felvenni a tárgyakat.

Valami bajuk volt a szervereknek, és nem engedte egyiket sem, hiába jutottunk el odáig.


Egyébként nálunk van 3 neptun szerver, elmentettem őket könyvjelzőbe és egyszerre nyitom meg mindhármat. Amelyik leghamarabb betölt azzal próbálkozom, ez általában bejön

2016. szept. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

sajnos hiába a tökéletes internetkapcsolat és gép, a naptun akkor is kidobhat és belassulhat

és valószínűleg így is lesz

egyszerre csak 1 tárgyat tudsz felvenni és amúgy se spórolnál ezzel időt, mert amíg megnyitod egy másik ablakban, azalatt fel is tudod venni


én hála az égnek már túl vagyok rajta, de egy órámba telt, 3-szor dobott ki és olyan lassú volt, mint még soha

de szerencsére mindenkinek ilyen rossz volt most, így sikerült mindent felvennem


sok sikert és kitartást hozzá :)

2016. szept. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!