Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Papíron lehet igazolást leadni?

Papíron lehet igazolást leadni?

Figyelt kérdés
Kicsit hosszabban a kérdés: esti gimnáziumba járok, és 2 napon el kellett utaznom családi okok miatt. Nos, ugye igazolást orvostól nem kérhetek és nincs ellenőrzőm se, így érdekelne, hogy hogy tudnám igazolni. Elég, ha egy papírra írok? Sima A4 vagy a vonalas is jó? Esetleg hogy lenne érdemes írni? A válaszokat előre köszönöm!

2016. szept. 12. 00:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Estire nem kell igazolás, legalább is nálunk nem kell az estiseknek.
2016. szept. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Estire igazolás? Én eddig 2 helyre jártam költözés miatt, de még egyik helyre sem kellett. És máshol is eléggé rugalmasak. Nem tudom hova jársz te. :D Egyébként magadnak nem igazolhatnál semmiképp ha már igazolásról van szó. Az csak hivatalos helyről jöhet vagy az igazgató / osztályfőnök igazolhat még esetleg.
2016. szept. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!