Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Levelező egyetem mellett...

Levelező egyetem mellett szeretnék egy hasznos OKJ-t elvégezni Budapesten. Hol érdemes nézelődnöm, melyik iskola megbízható, és szerintetek milyen OKJ a leghasznosabb?

Figyelt kérdés
Az egyetem, ahová járok, sokáig tart és sokat kell tanulnom, mire elhelyezkedhetek benne. Kellene valami gyors és hasznos végzettség, amivel lehet dolgozni addig is, míg az álmom elérem a másik vonalon. Melyik OKJ-t választanátok, ha "csak" arra kell, hogy legyen munka, mondjuk max. 5 évig még?
2016. okt. 13. 17:56
 1/2 anonim válasza:
a melyiktanfolyam.hu oldalon nézelődhetsz szakmákkal kapcsolatban, mivel mit lehet dolgozni, a melyiksuli.hu oldalon pedig válogathatsz a különböző sulik ajánlatai közül
2016. okt. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz az sok egyszerre?
2016. dec. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!