Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen volt már, hogy...

Egyetemen volt már, hogy megbuktatok és át kellett tenni a kurzust másik félévre, évre, ha igen hogyan éltétek meg?

Figyelt kérdés
Nekem az egyik nem sikerült,de teljesen magam alatt vagyok, mert talán csak nekem nem sikerült, meg még valaki másnak, de nem tudom ki az. Azért is érint rosszul,mert most mindenki ünnepel én meg befordultam.

2016. nov. 6. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Volt. Megcsináltam máskor, egy cseppet sem zavart.
2016. nov. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hmm,akkor te lazábban veszed. Engem azért is zavar,mert nehezebb így teljesíteni az elvárt krediteket és hosszabb ideig tart majd az egyetem, csúsztatással.
2016. nov. 6. 14:31
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt, de nem csúsztam miatta (ez azért nagy különbség). Meg sokan jártunk hasonló cipőben:S Szóval nem éltem meg különösebben rosszul, másodszorra meg simán megcsináltam. Nem múlt rajta semmi.
2016. nov. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!