Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Széchenyi Egyetem Hallgatói...

Széchenyi Egyetem Hallgatói akik autóval járnak! Nem unjátok az állandó parkoló mizériát?

Figyelt kérdés
Ott van az egyetemnek több parkolóháza is, de ugyebár oda a halandó diák nem mehet be. Ezért van egy parkoló a főbejáratnál. Ez oké, csak a környéken minden parkoló fizetős, ezért a kedves közelben dolgozók és lakók, állandóan ott állnak, ezért nekünk muszáj hátra kullogni vagy szabálytalanul állni és még az egyetem biztonsági szolgálata is cseszeget. Szerintem nem olyan bonyolult a megoldás, minden hallgató aki autóval jár és kérvényezi, kap egy kártyát amit kirak az ablak mögé mint egy rokikártyát és akkor állhatsz ott ingyen, amúgy legyen az a parkoló is fizetős. Szerintem simán megvalósítható. Hol lehetne ezt kezdeményezni? Én nagyon unom a biztiszolgálattal való szóváltásokat meg az anyázást meg harcot 1-1 parkolóhelyért, hol ott az nekünk van fenntartva. Vélemények?

2016. nov. 30. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Most mi a kérdés?


Tehát van X levelezős és estis hallgató, akivel ezt meg akarod beszélni, vagy csak fel akarsz vágni, hogy te mint 18-20 év közötti NAPPALIS, akinek van egy anyuci-apuci által kifizetett autója, az nem tud hova parkolni?

2016. nov. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Dolgoztam tesó minden nyáron és suli mellett is dolgozom. Nem 10 milliós autóval járok suliba. Valakinek az a fontos, hogy hetente 3x szétcsapja az agyát, nekem az autó volt a fontos. Egyből anyuci-apucizás megy. A probléma a környéken dolgozók és lakók, akiknek köze nincs az egyetemhez, de mindenhol fizetős a parkoló, az egyetemnél viszont nem, ezért mindenki ott áll meg, a hallgatók meg nem tudnak és "belekényszerülnek" a szabálytalan parkolásba.
2016. dec. 1. 00:42
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

egyszerűbb lenne ha használhatnánk a parkolóházakat...

hallgatói kártya nyitná...sztem sokan még kb havi 1000 forintot is áldoznának a "tetőért"


a te ötleted se rossz, de macerásabb...

2017. márc. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az én ötletemmel az a baj, hogy talán úgyis odaállnának. Reggelente a Hallgató kártya ellenőrzés mellett, nagyon sok hely volt, szóval valami ilyesmi kéne, csak fenntarthatóan, lehetőleg egész nap. A kapus megoldás a legjobb, persze.
2017. márc. 27. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!