Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az ECDL bizonyítvány számít a...

Az ECDL bizonyítvány számít a felvételinél? Kaphatok érte plusz pontot?

Figyelt kérdés

Valahol azt hallottam, h plusz pontot ér...de máshol meg za olvastam nem ér semmit..most akkor mi az igaz?:)

ha igen, akkor mennyi pontot számít?:)

köszi:)


2010. máj. 1. 14:51
 1/7 anonim válasza:
Ez természetesen iskola függő. Nekem például a rendészeti szakközépre +2 pontot jelent, a 4 alap modul. Szerintem a legtöbb felsőoktatás, jutalmazza az ECDL vizsgát, de mint mondtam iskola függő és utána kell járni az adott iskolának.
2010. máj. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

értem:)

köszönöm a válaszodat:)

2010. máj. 1. 15:25
 3/7 anonim ***** válasza:

sztem nem kapsz érte pluszpontot

Az új érettségi vizsgarendszerben az ECDL bizonyítvány nem fogja "kiváltani" az informatika érettségi vizsgát, továbbá ezért a felvételi eljárás során többletpont sem adható.

[link]

tessék igazam volt...

2010. máj. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

látom...:(

köszönöm az infot:)

2010. máj. 1. 15:41
 5/7 czibles ***** válasza:
felvi.hu-n nézd meg, hogy, hogyan számitják a pontokat. nincsen benne az ECDL. 1-2 helyen miután felvettek kiválthatod vele az informatika órádat, de több haszna nincs.
2010. máj. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A kérdés arra irányult, hogy kaphat-e plusz pontot, és a válasz az hogy iskola függő, mivel valahova igen valahova nem :) Szerintem az érettségit és az ECDL -t nem lehet összehasonlítani, de mind a 2-nek megvan a maga szerepe. Egy okj -s képzéshez viszont egyértelmű h az ecdl (számítógépes ALAPismeretek) nem fog elég lenni :)
2010. máj. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2010. máj. 1. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!