Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Otthon irtam meg a fogalmazast...

@@&& kérdése:

Otthon irtam meg a fogalmazast es azt adtam be dolgozatnak, lehet hogy a tanar tud rola. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
valljam be ora elott?, de nem biztos hogy tud rola. mit mondjak ha megkerdezi hogy hogy is volt ez a fogalmazas?

2016. dec. 7. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen fogalmazás?
2016. dec. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne valld be
2016. dec. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen tantárgy?
2016. dec. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne valld be. Vagy miről vehetné észre? Írd kicsit jobban körül. Ha van benne kis mellébeszélés az még nem nagy dolog. Megmondod ezt magoltad be, s leírtad amit biztosra tudtál s cső. Vagy nem tudom mi lenne a buktató amiről észreveheti.


Én nem szoktam csalni, de ha már rávetted magad akkor csináld végig normálisan, ne úgy hogy most akkor inkább mégse mert berezeltél. A legnagyobb buktató a felmérő volt, hogy elkap hogy nem azt adod be amit ott írtál, azt túl élted, most már a kisebb rizikót vállald be. Ha megmondod akkor is csak kis esélyed van hogy jobban jössz ki mintha ne mondtad volna meg.. És tök hülyének fog nézni mindenki.

2016. dec. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sokan tudnak rola, es lehet a fulebe jutott
2016. dec. 7. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!