Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti tanultatok olyan szakon...

Ti tanultatok olyan szakon ami nem érdekelt középiskolában? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok, próbálom leírni hogy-hogy is történt ez az egész.Ugye elkezdtem a 9.-et egy szakközépiskolában(érettségivel zárult volna), a szakma érdekelt, csak az volt a baj, hogy a tanáraim és az osztály társaim rosszindulatúak voltak,lenéztek, nem jöttem ki jól egyikkel sem igazából, a tanárok pedig állandóan szívóztak stb. Ez így ment egy évig utána elegem lett belőle és kiiratkoztam egy másik iskolába, szintén szakközepes osztály ez szintén érettségivel zárul, az osztálytársaim és a tanáraim nagyon jó fejek jól kiszoktunk jönni egymással, azonban a szakmai tantárgyak egyáltalán nem érdekelnek.Átiratkozni már nem akarok, mert már így is 10.-es vagyok és 17 éves.Veletek is megesett ez hasonlóképpen?Jól jönne egy kis pozitív visszajelzés, mivel kissé kiábrándultam.

2016. dec. 8. 12:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!