Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 8. félévkor ha 1-es vagyok...

8. félévkor ha 1-es vagyok valamelyik tantárgyból az befolyásolja valamennyire a felvételit?

Figyelt kérdés
8.félévkor úgy néz ki hogy 1-es leszek biológiából az befolyásolja valamennyire a felvételit mert hallottam olyat hogy akkor a lista végére kerülök. Békéscsabára szeretnék menni a közgébe?

2016. dec. 15. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocsi de szerintem a kettes sem befolyásolja túl jól:D
2016. dec. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Bocsi,de hogy lehet megbukni biológiából?:o Hisz azt csak meg kell tanulni:D Pl egyik ismim fizikából bukott mindig, mert abszolút nem értette a lényegét, akárhogy magyarázták neki:D
2016. dec. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
6.-ban még 4-5-ös voltam bioszból.7.-ben 2-es most meg 1,33. Tavaly új tanárt kaptunk és azóta mindenki egy vagy két jeggyel rosszabbat kap.De rám ráadásul pikkel is azzal a magyarázattal hogy egész órán beszélek pedig nem ha beszelek is az azért van mert olyan érthetetlenül diktál meg olyan gyorsan hogy muszaj megkérdeznem a padtársamat vagy valakit hogy mit kell írni!De az osztályból sebki nem szereti mert olyan hogy pofára osztályoz mert nekem egy dogában 28 pontom lett egy masik gyereknek is csak nekem 2-est adott neki meg 4-est.Meg tavaly évvégén azt csinálta hogy az egyik osztálytársam év végén 3,9 volt és nem adta meg neki a négyest a másik 3,5 volt és megadta neki.Meg ő azt mondta hogy ő nem tanít a könyvből mert az egy sz*r csak a füzetből tanuljunk.Ja csak 22 emberbol 21 nem tudja leirni amit diktál meg a dogába persze kevés neki ami a füzetben van. Meg azt mondta hogy félévkor nem engedi meg mindenkinek hogy javítson (pl nekem se azt mondta) csak az aki megérdemli. Bocsi ha hosszú lett.
2016. dec. 15. 20:12
 4/6 anonim válasza:
Az úgy elég komoly, nem lehetne vmit csinálni?
2016. dec. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát tudja az osztályfőnök is az igazgató is de senki nem csinál semmit.
2016. dec. 15. 21:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolja, ha év végén átmész belőle. Sajnálom, hogy ez a helyzet a tanároddal, sajnos vannak ilyen alakok. :(
2016. dec. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!