Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne átmenni másik...

Hogyan lehetne átmenni másik autósiskolához?

Figyelt kérdés
A lányom elment regisztrálni egy autósiskolához internetes Kresz oktatásra, de nem ott szeretett volna vezetni, amit ki is hangsúlíozott. Most kiderült, hogy az autósiskola egy olyan szerződést íratott vele alá, ami a vezetésre is vonatkozik. Nyilván a lányom is hibás, hogy nem olvasta el a szerződést, de azért a hölgy is figyelhetett volna... Lehet ilyenkor valahogy iskolát váltani vagy már mindenképpen ott kell maradnia?

2017. jan. 6. 14:42
 1/3 anonim válasza:
Lehet. A szerződést el kell olvasni. Általában ilyenkor kérnek valamennyi összeget, mivel szerződést bontott. Azt kifizeti, az iskola kiadja az igazolást, hogy mit végzett eddig, azzal mehet másik autósiskolához. Legalábbis nálunk így működött. (Autósiskolában dolgoztam.)
2017. jan. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem semmi összeget kérnek érte... :)
2017. jan. 6. 15:04
 3/3 anonim válasza:
Szia, sajnos nagyon meg kell nézni, hova megy az ember. Én hosszas kutatás után úgy döntöttem, nem az ár alapján meg a reklám alapján döntök, hanem amit elsőkézből meg tapasztalatból hallok, mert nem aakartam úgy járni, mint a kolléganőm, akit halálra szivattak gy nagy sulinál... Így végül a kisebb Likedrive autósiskolát választottam, iszonyú segítőkészek voltak mindenben, amire nagy szükségem is volt, mert nagyon sos kellett nekem a jogsi. :) Bátran merem ajánlani, én Bulya Sándornál tanultam, és a lányomat is hozzá fogom küldeni, ha egyszer odáig jut! :D
2017. jan. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!