Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen az Eötvös József...

Milyen az Eötvös József Gimnázium?

Figyelt kérdés

Hangulata?

Tanárai?

Tanítás minősége?


2017. jan. 8. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a Budapesti EJG-ről tudoknyilatkozni, ha nem arra gondolsz, akkor bocsi, talán valaki másnak hasznos lesz. :)

A hangulat nagyon jó az iskolában, jók az osztályközösségek, és az évfolyamtársak is jóban vannak egymással. Más évfolyamokból talán nem annyira ismerjük az embereket, kivéve persze akikkel valamilyen szakkörön, iskolai eseményen megismerkedünk.

Az órák hangulata is általában jó, bár van egy-két tanár, aki nem igazán tolerálja a viccelődést. (Szerencsére ilyenből tényleg nagyon kevés van)

A tanárok nagyon jófejek, kedvesek, és törekednek a személyes kapcsolat kialakítására is, szóval nem csak addig érdeklik őket a diákok, amíg tanítják őket, sokukkal szünetekben is tök jól lehet beszélgetni.

Jól is tanítanak, a számonkérések pedig igazából tanáronként változnak. Van, akinél minden órán felelünk, van akinél pedig csak egy-egy témazárót írunk. A tantárgyak többségét bontott csoportokban tanuljuk, hogy ne legyünk túl sokan.

A nyelvtanítás szokott még érdekes kérdés lenni, szerintem itt az is teljesen rendben van, sokat beszélünk az órákon, de a nyelvtant is megtanuljuk a többség 12. végére le tud rakni 2 nyelvvizsgát is.

2017. jan. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. márc. 10. 18:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a Nyekes tagozatra jelentkeztem es 15-öt vesznek fel. 28. vagyok😁 mennyi esélyem van?
2017. márc. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az a rossz hírem, hogy szerintem nem sok esélyed van!

Sajnálom, de azért reménykedj!

2017. márc. 29. 20:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát lehet..szerintem azért van, hiszen igaz hogy egy nagyon erős suliról beszelunk, de ennek ellenére sokan mennek el más tagozatra, vagy esetleg a Fazekasba..es mellesleg tavaly 40. volt az utolsó bejutott, az előtt 36, 28..szerintem még belefér❤❤ de reménykedek
2017. márc. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te melyikre mész?
2017. márc. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Engem a természettudomány-emelt nyelv tagozatra (D osztály) vettek fel, aminek nagyon örülök. (29.- ként)
2017. ápr. 29. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!